Jaunumu arhīvs

Eiropas Struktūrfondu finansētais projekts rit pilnā sparā. Uzņēmums jau ir saņēmis avansu no Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras. Novemra beigās SIA „Marmors” darbinieki bija aizbraukuši pieņemt jaunu iekārtu uz ražotāja „Koike” rūpnīcu Holandē, Amsterdamā.
SIA "MARMORS" piedalās Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas organizētajā projektā „Metālapstrādes klastera attīstība” (Projekta Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/007).
Projekta mērķis ir sadarbībā ar citiem uzņēmumiem, izglītības un pētniecības institūcijām īstenot kopīgas aktivitātes eksporta apjomu, darbības efektivitātes un produktivitātes paaugstināšanai un jaunu konkurētspēju produktu radīšanai.2014.gadā 22.aprīlī SIA „Marmors” ir iesniedzis Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūrā projekta iesniegumu Eiropas Reģionālās attīštības fonda līdzfinansējuma saņemšanai aktivitātē 2.1.2.4. „Augstas pievienotās vērtības investīcijas” ietvaros.
2014.gadā 12.septembrī ir noslēgts līgums par Projekta īstenošanu. Projekta ietvaros uzņēmums uzsāks tērauda lokšņu detaļu ražošanu, pielietojot plazmas griešanas iekārtu. Jauna ceha darbības uzsākšanas plānotais laiks ir 2015.gada janvāris –februāris. Aicinam esošus un jaunus klientus sadarbībai!
2  1
 
© 2011 SIA Marmors
Visas tiesības ir aizsargātas.